24 Saat Açık Nöbetçi Veteriner

24 Saat Açık Nöbetçi Veteriner

İstanbul’un Bahçelievler bölgesinde bulunan 7/24 nöbetçi veteriner olarak minik dostlarımıza hizmet vermektedir. Kediler, köpekler, kuşlar ve egzotik hayvanlar dahil tüm türlere yardım etmektedir. 24 saat veteriner kliniğine ihtiyacı olan evcil hayvan sahipleri 0212 607 1700 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Veteriner kliniğinin 24 saat açık olması hayvanlar için büyük bir avantajdır. Veteriner arayan kişiler aynı zamanda Şirinvet Kliniğine de tedavi için gelebilirler. Kapılarını minik dostlarımıza profesyonel ekipler tarafından 7/24 veteriner gözetiminde açmaktadır. İstanbul Nöbetçi Veteriner Kliniği, solunum acilleri, travma, düşme, kardiyojenik ve anafilaktik şok ve diğer tüm acil durumlarda hizmetinizdedir. Günün 24 saati açık olan veteriner klinikleri, nöbetçi veteriner olarak adlandırılabilir. Nöbetçi veterinerler, ihtiyaç duyduğunuzda iletişime geçebileceğiniz ve o saatte size haftanın her saati tedavi hizmeti verecek kliniklerdir. Hayvan nüfusunun yoğun olduğu İstanbul’da veteriner çağırmak lüks değil ihtiyaçtır. Veteriner acil durumları ile vakit kaybetmemek için günün her saniyesi klinikle iletişime geçebilir, direkt olarak kliniğe gidebilir veya iletişim numarasından en hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yaralı hayvanlarınız veya başka bir rahatsızlık durumu varsa acil bir durumda gelmeden önce telefonla bilgi vermeniz önemlidir.

Nöbetçi Veteriner Avantajları Nelerdir

24 saat tedavi imkanı, teknolojik altyapı, her türlü hayvan doğum, evcil hayvan bakımı, eczane, röntgen ve diğer görüntüleme teknolojileri, diş hekimliği için nöbetçi veteriner İstanbul 24 saat açık olan kliniğe giderek bunun gibi birçok imkana sahip olabilirsiniz. Ulaşım konusunda sizlere yardımcı olmak için hazırlanan site haritası sayfasına bakabilir, ulaşım ve diğer sorularınız için klinikle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için iletişim numarasından kliniğe ulaşabilirsiniz.

Zaman, insan ve hayvan sağlığı için çok önemlidir. Zamandan tasarruf etmek ve hayvanların sağlığını korumak sizin elinizdedir Şirinvet Veteriner Kliniği’nde profesyonel sağlık kadrosu tarafından 7/24 tedaviye ulaşabilirsiniz. Sundukları diğer olanaklar şunlardır:

  • Pet kuaför
  • Eczane
  • Diş hekimliği
  • Röntgen
  • 24 saat tedavi imkanı

Evcil hayvanlarınızın sağlığı sizin için olduğu kadar veterinerler için de önemlidir. Bu nedenle minik dostlarımız için her türlü imkanı sağlayan klinik 7/24 hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın