Güncel Teşvik Haberleri – Devlet Teşvikleri

Güncel Teşvik Haberleri – Devlet Teşvikleri

Türkiye adına yapılan her yatırım için önemli devlet teşvikleri bulunuyor. Tarımdan sanayiye, esnaftan girişimciliğe kadar birçok alanda devlet önemli teşvikler sağlıyor. Yatırımlarla ekonomiye katılan değer artıyor. Değer arttıkça da ülkedeki üretim gücü artıyor. Bu ise ülke ekonomisine büyük katkı sağalıyor. İşte ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan bu döngü yatırım teşvikleriyle daha sağlam bir şekilde sağlanıyor. Bu çerçevede tarımdan hayvancılığa, turizme, hizmet sektörüne, AR-GE çalışmalarına ve enerji alanındaki girişimlere devlet katkısı önemli boyutlara ulaşmış durumda. Zamhaber.com olarak devlet teşviklerini en güncel haliyle haberleştirerek sizlere sunuyoruz.

Devletin açıkladığı teşvikler nakit bazlı teşviklerle birlikte malzeme tedariki ve ham madde tedariki şeklinde oluyor. Mesela tarım alanında tohum ve tarım aletleri teşviki bulunuyor. Ayrıca çiftçiye verilen mazot desteği de bu konuda oldukça önemli. Yine hayvancılık alanında tesis kurulumundan tesislerde kullanılacak makinalara kadar teşvikler veriliyor. Tüm bu teşvik haberleri zamhaber.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. Devlet tarafından bir teşvik açıklandığı zaman ilk olarak zamhaber.com haber sayfasına düşüyor.

KOSGEB Teşvik Haberleri

Kobilerin büyümesi amacıyla girişimcilere ve özellikle kadın girişimcilere yapacakları iş özelinde en önemli teşvikler KOSGEB aracılığı ile sağlanıyor. Kendi işini kurmak isteyen gençlere geri ödemesiz olarak sunulan destekler 5, 10 ve 15 Bin TL’ye kadar çıkmış durumda. Ayrıca bundan daha fazlası da bir müddet geri ödemesiz sonrasında ise cüzi miktarlarla geri ödenecek şekilde teşvikler veriliyor. Bu bağlamda özellikle teknoloji alanında yapılan girişimlerde verilen devlet destekleri 300 bin TL civarında oluyor.

Zamhaber.com sayesinde öğrenilen bu teşvikleri almak için çeşitli şartları taşımak gerekiyor. Bu bağlamda işi başlatmak ve devam ettirmek son derece önemli. Ayrıca belirli yaş sınırları da teşvikleri almakta etkili oluyor. Bu bağlamda girişimcilik programlarına kayıt yaptıranlar belirli bir eğitimden sonra teşvikleri almaya hak kazanıyorlar. Bu çerçevede teşvik haberleri, KOSGEB hibe destekleri, girişimcilik ödemeleri gibi haberler zamhaber.com internet sayfalarında anında sizlere ulaşıyor. Teşviklerle ilgili gündemleri takip etmek için zamhaber.com’u takip etmeniz yeter de artar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net