İstanbul’da Köfte Ve Piyaz Nerede Yeni

Anadolu yemek kültüründe yer alan pek çok ikili gibi köfte ve piyaz da akıllara yer etmiş müthiş bir lezzet eşidir. İstanbul’da da yerleşik bir yemek kültürü haline gelmiş köfte piyaz bulunabilecek bir çok mekan bulunmaktadır. Fakat özellikle Sultanahmet Köftesi ve piyazın mükemmel birlikteliği efsaneleşmiş lezzetlerden birisidir. Sultanahmet ise köfte piyaz konusunda uzmanlaşmış mekanları ile dikkati çekmektedir. Dünyanın sayılı metropollerinden olmanın yanında sayılı gastronomi merkezlerinden olan İstanbul’da bu muhteşem kombini tatmadan ayrılmak elbette düşünülemez. İstanbulluların ve misafirlerin ortak tercihi olan Sultanahmet Köftesi ve piyaz deneyimine hazır mısınız?

Sultanahmet Köftecisi’nde sunulan ve benzersiz karışımı ile damakları şenlendiren Sultanahmet Köftesi’nin de vazgeçilmez ekürisi piyazdır. Kaliteli fasulyelerin çeşitli bekleme ve işleme süreçlerinden sonra maydonoz, mor soğan, tuz ve çeşitli baharatlarla buluşmasıyla elde edilen piyaz üzerinde haşlanmış yumurta ile servis edilmektedir. Piyaz konusunda da uzun yılların deneyimine sahip ustalarımız unutulmayacak tatlara vesile olmaktadır. Köfte-piyazın muhteşem uyumunu nezih mekanında servis eden ve İstanbul’un nadide köftecilerinden olan Meşhur Sultanahmet Köftecisi İstanbul Fatih’teki mekanında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Mekanda köfte piyazın yanında mevsim salata, et ve tavuk şiş, çorba, irmik ve Kemalpaşa tatlıları da müşterilere sunuluyor.

Özellikle uzmanlık alanı olan Sultanahmet Köftesi denildiğinde İstanbul’da ilk aranan mekanlardandır. fabrikasyon üretim ve online sistemle satış yapmayı tercih etmeyen Meşhur Sultanahmet Köftecisi tarihinden gelen kalitesine sadık kalarak müşterilerine ve telefonla talepte bulunan İstanbul sakinlerine eşsiz lezzetiyle hizmet vermektedir.

Muhteşem piyaz ve Sultanahmet Köftesi deneyimi için bu işin merkezine Sultanahmet’e ve Sultanahmet Köftecisine uğramalısınız. Profesyonel ve güler yüzlü personeli, uzmanlığı uzun yıllara dayanan ustaları, aile mekanı olmanın huzuru ve hijyenik mutfak ve servis koşullarıyla Sultanahmet Köftecisi Sultanahmet Meydanında. Restorantın menü bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net