Kargo Poşeti Siparişi Nereye Verilir

Kargo poşetleri kargo taşımacılıklarında gerekli olan poşetlerdir. Kargoların sağlam bir şekilde teslim edilmesine olanak tanıyor. Güvenlik torbası ya da numune torbası olarak adlandırılan kargo poşeti modellerinin ağız kenarları yapışkan, bantlı, pıt pıtlı olabilir. İçerisine ürün konulduktan sonra yapışkan kısımlar açılır ve yapıştırılır. Farklı bir çok modeli bulunmakla beraber son yıllarda bir çok firma, şirket, platform ve mağaza tarafından da kullanılmaktadır. 

İnternet üzerinden alışveriş oranının ülkemizde artması ile birlikte ambalaj çeşitliliği de artmıştır. Ürünlerin müşteriye ulaşmasında klasik ambalajlama yerine firmalar kendilerine özel poşet ve ambalaj yaptırmaktadır. Poşet üreticileri kargo gönderileri için özel tasarım poşetlerin imalatını yapmaktadır. İhtiyacınız olan büyüklük ve tasarımda sizlerde poşet üretimi talep edebilirsiniz. 

Kargo poşetlerinin ağzı kapatıldıktan sonra kolaylıkla açılmaz. Bu neden güvenlikli poşetlerdir. İçerisinde yer alan ürünün güvenli bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlar. Kolaylıkla yırtılmayan yapıları ile birlikte kargolama için üretilmiş olan poşetlerdir. Satıcıların ürünlerini kolaylıkla ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaları için üretiliyor. Kargo poşetlerinin de kendi içerisinde çeşitleri bulunuyor. Cepli, cepsiz ve şeffaf olmak üzere üç farklı çeşitleri bulunuyor.

Baskılı Cepli Kargo Poşetleri

Kullanımı oldukça pratik olan bu poşetlerin avantajları üzerlerinde yer alan cep alanlarıdır. Cep alanlarına küçük ürünler yerleştirilebiliyor. Cep alanları firmalar tarafından daha çok fatura koymak için kullanılıyor. Faturalar bu cep alanlarında çok daha güvenli bir şekilde alıcısına ulaşabiliyor. Kişiler ek koruma ihtiyacı istediklerinde bu alanları koli bandı ile birlikte bantlayabilir dış etkenlerden koruyabilir. Kargolama işlemlerinde ürünler çeşitli nedenlerden dolayı zarar görebilir. Kargo poşetleri sahip oldukları yüksek güvenlik özellikleri ile ürünlerin güvenli bir şekilde kişilerin ellerine ulaşmasına olanak tanıyor.

Şeffaf modellerde bir yüzü şeffaf diğer yüzü farklı renklerde olabiliyor. Bu şekilde kargo içerisinde ürün görülebiliyor. Kargolama yapılırken poşetin içerisinde yer alan ürününü durumu rahatlıkla görülebiliyor ve sağlıklı bir taşıma gerçekleştirilebiliyor. Kargo poşetleri üretim yapan firmalardan rahatlıkla satın alınabiliyor.

Tüm ürünlerini için kargo poşeti imalatı yaptırabilirsiniz. Tişört kargo poşeti giyim ve mağazacılık sektöründe en çok yaptırılan kargo poşetleri arasındadır. 

Bir yanıt yazın