Lebron James Bu Gece De Oynamayabi̇li̇r

Sol ayak bileğindeki sakatlığı hâlâ sürmekte olan LeBron James, sakatlığındaki belirsizlik nedeniyle rakibi lig lideri Phoenix Suns’a karşı bu gece forma giyemeyeceği ihtimalini de ortaya çıkarmış olurken gerek takımı gerekse megapari giriş destekçileri tarafından soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Zaten motivasyon açısından ve üstü üste altı maç kaybetmelerinden ötürü Los Angeles Lakers, Play-In turnuvasında yer alabilmek için imkânsız bir yola girmiş durumda gibi görünüyor.

Sezon boyunca sporcularının talihi gülmeyen ve çeşitli sakatlıklarla uğraşan LA Lakers, ligin bitimine dört maça kala 10. sıradaki San Antonio Spurs’ün iki maç gerisinde 11. sırada yer alırken Play-In turnuvası için çok fazla umutlu da olamamışlardı

Fikstür dezavantajı da bulunan Lakers’ın bir de üstüne eklenen LeBron James’in sakatlığıyla da boğuşması takımı son derece kötü etkilemişti. Yıldız isim Lebron James son oynanılan ve kaybedilen Denver Nuggets maçında da forma giymemişti.

LeBron James’in bu gece lig lideri olan Phoenix Suns ile oynanacak önemli maçta forma giymesi de sakatlığından dolayı beklenmiyordu fakat buna rağmen ayağındaki sakatlığın hafiflemesini bekleyen ve yıldız sporcunun takımda arkadaşlarına destek vermek isteyem Lakers heyeti, maç saatinde kesin kararı verecek.

Bu sezon sakatlığı eklenene kadar yalnızca 56 maçta forma giyebilen LeBron James, efsane başarısı ile 30.3 sayı ortalamasıyla sayı krallığında zirvede yerini hiç kimseye bırakmaya niyetli olmadığını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net