Netflix Platformu Üzerinden Dizi Ve Film İzlemek

Netflix Platformu Üzerinden Dizi ve Film İzlemek

Netflix, dijital bir platformdur. Bu platform üzerinden dizi, film, belgesel ya da çizgi film izlenmesi için Netflix platformuna üyelik ya da abonelik sağlanabilir. Platform üzerinde 15.000’den daha fazla içerik yer almaktadır. Yer alan tüm içerikler 7’den 70’e her yaşa hitap eden içeriklerdendir. Platformda yer alan içeriklere erişim sağlanması için öncelikle resmi Netflix sayfasına giriş yapılmalı ve üyelik adımları tamamlanmalıdır. Birkaç kısa adımdan oluşan bu adım sonucunda bir abonelik ücreti istenecektir. Bu ücretin de ödenmiş olması ise platforma kolaylıkla erişim sağlanabilir. Netflix’e ait olacak olan kullanıcı adı ve şifre sayesinde istenilen zaman, istenilen cihaz üzerinden Netflix’e giriş yapılması ile içeriklere de erişim sağlanmış olacaktır.

Neftlix Platformunda yer Almakta Olan The Office Dizisi

The Office dizisi %94 oranında beğeni toplamış olan ve birçok ödüle sahip olmuş olan bir dizidir. Dizi toplamda 9 sezon ve 201 bölümden oluşuyor. Dizinin ilk bölümü 25 Mart 2005 tarihinde yayımlanıp, seyirci ile kavuşmuş olup son bölümü de 16 Mayıs 2013 tarihinde yayımlanmıştır. The Office, 3006 yılında En İyi Komedi Dizisi olarak seçilmiştir. Dizinin yaratıcı koltuğunda Greg Daniels, Ricky Gervais, Stephen Merchan isimleri koltuğu paylaşıyor. Aynı zamanda dizinin başrol koltuğunu da 3 oyuncu paylaşıyor. Steve Carell, John Krasinski, Jenna Fischer oyuncuları başrolde yer almaktadır. Dizi Netflix platformunda 1.bölüm, 2.bölüm olarak yayımlanmış olmasının yanı sıra her bölüme bir isim de verilmiştir. Dizi, durum komedileri, komedi dizileri ve Amerikan komedi dizileri arasında yer almakta olan bir dizidir. The Office aynı zamanda oldukça muzip bir içerik olduğu da bilinenler arasında yer alıyor.

The Office Serisinin Konusu Nedir

The Office dizi tamamı ile komedi türünde yerini koruyan bir dizidir. Dizi Netflix platformu ve internet üzerinden netflix izle, netflix film izle gibi arama etiketleri ile yapılan aramalar sonucunda karşılaşılan internet sitelerinden diziye erişim sağlanabilmektedir. Oldukça popüler bir dizi konumunda yer alan The Office dizisinde Dunder Mifflin isimli bir kağıt şirketinin saf karakterinde olan yöneticisi Mixhael Scott karakteri ve birlikte çalışmakta olduğu huysuz bir personel ile eğlenceli zaaflarını konu edinimektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net