Tiktokta Attığım Yorum Gözükmüyor

Tiktok’ta Attığım Yorum Gözükmüyor

Tiktok uygulaması her geçen gün gençlerin ilgisini çekmeye devam ederken on binlerce kişi de bu platforma üye olmaya devam ediyor. Üye sayısı ne kadar artarsa, kişilerin popülerlikleri de o kadar yükseliyor diyebiliriz. Bunun için siz de Tiktok takipçi satın al seçeneği ile Bayigram üzerinden takipçilerinizi artırabilirsiniz.

Tiktokta yaşanan bazı sorunlardan dolayı yapılan denetlemeler sonucunda binlerce hesap kapatılıyor, bazı içerikler platformdan kaldırılıyor ya da bazı gönderilere erişim engellenebiliyor. Bunun yanında bazen kullanıcılar ”Tik Tok’ta attığım yorum gözükmüyor gibi sorunlarla da karşılaşabiliyorlar. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda öncelikle kontrol etmeniz gereken bazı hususların olduğunu söyleyebiliriz. Yapmanız gerekenlerden ilki, yalnızca o gönderiye ya da o hesaba yaptığınız yorumlar mı gözükmüyor bunu kontrol etmek olacaktır. Eğer sadece o hesaba yapılan yorumlar gözükmüyorsa sizden kaynaklı değil hesabın yaşadığı teknik sorunlardan kaynaklı bir durum var demektir.

Tiktok Yorum Engeli Nasıl Kaldırılır?

Yaptığınız yorumların uygunsuz bulunması ile aldığınız bir engel varsa bu kolay kolay düzelmeyecektir. Fakat uygunsuz bir durum olmadığını düşünüyorsanız o zaman yetkililer ile irtibat kurabilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Üst kısımda belirttiğimiz yorumların görünmemesi konusunda yapılması gerekenlerden ilki yalnızca o gönderiye ya da o hesaba yaptığınız yorumlar mı gözükmüyor bunu kontrol etmek olacaktır. Eğer sadece o hesaba yapılan yorumlar gözükmüyorsa sizden kaynaklı değil hesabın yaşadığı teknik sorunlardan kaynaklı bir durum var demektir.

Ayrıca buna ek olarak kullandığınız bu uygulamanın geçmişini silebilir ve daha sonra uygulamada oturumunuzu kapatabilirsiniz. (Yani uygulamadan çıkış yapın.) Yeniden oturum açtığınızda aynı sorun büyük ihtimalle devam etmeyecektir. Ancak devam ediyorsa o zaman farklı bir telefondan oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Eğer sorun halen devam ediyorsa, bu uygulama içerisinde yaptığınız bir eylem size engel olarak geri dönmüş olabilir bu da yorumlarınızın engelleniyor olmasına sebep olmuş olabilir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için hesabınızı Pro’ya yükseltebilir ve bir de böyle bir deneme yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise;

  • Ben kısmından köşede yer alan 3 nokta şeklindeki simgeye dokunun.
  • Buradan “Hesabı Yönet” kısmını seçin.
  • Arkasından geçiş işlemlerini ayarlayın.

Tiktok’a Attığım Video Gözükmüyor?

Telefonunuzda yer alan video oynatıcısının yetersiz kalması videoların açılmasını ya da videoların uygulama üzerinden izlenmesini engeller. Bu yüzden cihazınız için uygun ve yeni bir video player indirebilir ya da güncellemeler ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Tiktok’ta Canlı Yayınlar Gözükmüyor?

Bu sorunla karşılaşıyorsanız öncelikle yapmanız gereken yalnızca sizinle ilgili bir sorun mu bunu kontrol etmek olacaktır. Bu yüzden farklı bir cihazda da oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca takipçi satın alma ve daha fazlasına ulaşmak için de Bayigram firmasının https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden incelemeler yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın