Triger Kayışı Değişimi Fiyatı ve İşçilik Ücreti 2022

7 Tem

Merhaba, Triger kayışı değişim fiyatı Öğrenme, hayatınızda hiç başınıza gelmemiş olsa bile, bir gün başınıza gelebilecek bir olaydır. Konu arabalara gelince, arabaları anlayanlar ve anlamayanlar vardır. Peki, motorun vazgeçilmez bir parçası olan triger kayışı, onu değiştirmek zorunda kalmanıza neden oldu ve tamirciniz tarafından kazıklanmak istemezsiniz. Triger kayışı değiştirme ücreti Bunların ne kadarını bilmiyorsunuz? Hadi hep birlikte. Triger kayışı değişim fiyatı 2022 Bakalım yıl başından itibaren ortalama olarak hangi birim belirlenmiş. Bilmeyenler için hemen konuya geçelim. Triger Kayışı Nedir? okuyabilirler.

Triger Kayışı Nedir?

Araba satın alındıktan sonra yapılan bakım, aracınızın değerinin korunmasını sağlarken aynı zamanda sizin ve ailenizin güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasını da sağlar. Bu bakım ücretlerinden kaçınmak için araç muayenelerini ve bakımlarını sıklıkla ertelesek de aslında hem aracınızı hem de kendinizi riske atıyorsunuz. Bu nedenle, size önerimiz gerekli bakımların zamanında ve kalifiye teknisyenler tarafından yapılmasıdır.
Triger kayışı Krank mili ile eksantrik mili arasında kalan parçaya triger kayışı adı verilir. Triger kayışı Supapların açılıp kapanmasını sağlayan kayıştır. Arabanızda ortalama 3 yılda veya 90.000 KM’de bir değiştirilmesi gereken parçadır. Motor için çok önemli olan bu parçanın periyodik olarak bakımı yapılmalıdır. Triger kayışı zaman zaman kopabilirBu gibi durumların yaşanmaması için, araç markasına ve modeline göre değişmekle birlikte; 70000-90000 KM veya 90000-120000 KM arasında değişmesi gerekmektedir.
Triger kayışı değişimi ve fiyatları 2022

Triger Kayışı Değişim Fiyatları 2022

Bir aracın güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için zaman zaman periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Triger kayışı da zamanla değiştirilmesi gereken parçalardan biridir.
Triger kayışı değişim fiyatları 2022 Artan sayıda arama yapılması nedeniyle bu makaleyi sizin için hazırlamak istedik. Triger kayışı değiştirme fiyatları, kullanılan aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Güncel fiyatları sizin için taradığımızda, Triger kayışı değişim fiyatları 2021 ‘ ayrıca geniş bir fiyat yelpazesiyle sizi karşılıyor. Fiyatlar genellikle 200 TL ile 1800 TL arası Arasında değişiklik gösterebilir. Fiyatlara işçilik maliyetlerinin dahil olmadığını bildirmek isteriz.

Triger Kayışı Değişimi İşçilik Ücretleri

Tamam, şimdi doğru parçayı bulduk. Triger kayışı değişimi işçilik ücretine dahildir. Triger kayışı değişim ücreti aracınızı bakıma götürdüğünüz oto tamirhanesine göre değişmekle birlikte işçilik ücreti olarak 300-350 TL civarında bir ücret alınmaktadır.

Zamanlama Seti Değiştirme Fiyatları

Zamanlama ayarlandı Zamanlama seti olarak da bilinen bu parça, motorunuzun valfleri arasındaki zamanlamayı ayarlayan kritik parçadır. Zamanlama seti değiştirme fiyatları Sizin için bazı modelleri ve markaları listeledik. Renault 1.5 Dizel Euro 4 Motor Clio, Megane, Kangoo Triger Seti Değişimi 850 TL
Renault 1.5 Dizel Euro 5 Motor Clio, Megane, Kangoo Triger Seti Değişimi 950 TL
Ford 1.4 Dizel Euro 4 Motor Fiesta, Fusion, Zamanlama Seti Değişimi 850 TL
Ford 1.6 Dizel Euro 5 Motor Focus, Fiesta, Fusion, C Max Zamanlama Seti Değişimi 850 TL
Peugeot 1.4 Dizel Euro 4 Motor 206, 307, Bipper Zamanlama Seti Değişimi 850 TL
Peugeot 1.6 Dizel Euro 5 Motor 308 – 301 Partner Üst Zamanlama Seti Değişimi 950 TL
Citroen 1.6 Dizel Euro 5 Motor C-elysee Nemo C-4 Berlingo Zamanlama Seti Değişimi 850 TL
Volkswagen 1.6 Euro 4 Dizel Golf, Polo Zamanlama Seti Değişimi 950 TL